Szkoła muzyczna

Rubik Music School

Szkoła muzyczna

Wyjątkowa oferta skierowana jest nie tylko do naszych podopiecznych, którzy na stałe uczęszczają do przedszkola Rubik Music School, ale do wszystkich, którzy zawsze marzyli o muzycznej przygodzie.
 
Zapraszamy do Szkoły Muzycznej, ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa
Dodatkowe zajęcia muzyczne w Rubik Music School to propozycja praktycznie dla wszystkich – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lekcje indywidualne, nauka gry na instrumentach, chór – a wszystko pod okiem Piotra Rubika.
Ta wyjątkowa oferta skierowana jest nie tylko do naszych podopiecznych, którzy na stałe uczęszczają do przedszkola Rubik Music School, ale do wszystkich, którzy zawsze marzyli o muzycznej przygodzie. Nasi specjaliści nauczą Was grać na dowolnym instrumencie. Poćwiczą i nauczą emisji głosu. Poprowadzą Was ku właściwej interpretacji piosenek.

 

Zapraszamy do Szkoły Muzycznej, ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa.

 

Kontakt z nami pod nr telefonu 605 504 505 oraz na adres email: szkolamuzyczna@rubikschool.pl

 

Zajęcia instrumentalne

Zajęcia z gry na instrumentach to indywidualne lekcje pod okiem znakomitych pedagogów, muzyków współpracujących z Piotrem Rubikiem, specjalnie dobranych do potrzeb Waszych dzieci lub Was samych. Wiemy z doświadczenia, że gdy w grę wchodzi muzyka, każdy potrzebuje specjalnego, indywidualnego podejścia.

Uczęszczając na nasze zajęcia poznasz teorię i praktykę muzyki rozrywkowej i klasycznej, zróżnicowaną literaturę muzyczną na poziomie dopasowanym do indywidualnych możliwości (w tym tajniki czytania zapisu nutowego a’vista) i według własnych upodobań muzycznych. Odkryjesz swój twórczy potencjał pisząc własne utwory. Dzięki występom scenicznym zdobędziesz niezapomniane wrażenia i rozwiniesz pewność siebie.

W naszej szkole posiadamy odpowiednio przygotowaną salę, najwyższej jakości sprzęt muzyczny i doskonałych nauczycieli, co jest niezbędnym warunkiem do wysokiego poziomu kształcenia.

Fortepian jest jednym z najszlachetniejszych i najpopularniejszych instrumentów na świecie, a nauka gry na nim jest stosunkowo prosta. Początkowe efekty nauki gry na fortepianie są widoczne znacznie szybciej niż na innych instrumentach. Dźwięk fortepianu jest „gotowy”, jego czystość nie zależy od umiejętności ucznia, co pomaga w kształtowaniu słuchu muzycznego. Nauka gry na fortepianie jest kształceniem holistycznym, wpływa pozytywnie na rozwój pamięci, koordynacji ruchowej, logicznego myślenia. Dlatego też warto od fortepianu rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Prowadzone u Nas indywidualne lekcje gry na fortepianie są przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Dla osób kontynuujących naukę gry na tym instrumencie, prowadzimy lekcje pod okiem profesorów uczących w warszawskich państwowych szkołach muzycznych. Zależy nam na tym, by rozpoznawać i szlifować talenty, rozwijać muzykalność, indywidualizm i pogłębiać zainteresowanie muzyką u każdego z naszych uczniów.

Oczywiście to nie wszystko. Możemy nauczyć Cię gry na każdym instrumencie o jakim sobie zamarzysz! A przynajmniej spróbować nauczyć:) Bo przecież może się okazać, że mimo nauki gry na skrzypcach, Twoja droga artystyczna związana jest z gitarą, lecz żeby to odkryć trzeba najpierw spróbować.

Zajęcia wokalne

Śpiew jest idealnym, naturalnym instrumentem do wyrażania siebie i tego co nam w „duszy gra”. Jeśli marzysz o śpiewaniu na wysokim lub profesjonalnym poziomie, to nasze zajęcia pomogą Ci osiągnąć własne cele. Nauczysz się warsztatu wokalnego – w tym emisji, interpretacji, pracy nad poszerzaniem skali i zdrowotnej profilaktyki głosu, właściwej dykcji, improwizacji i twórczej ekspresji.

Repertuar jest przez nas dobierany indywidualnie do potrzeb i możliwości ucznia. Zapewniamy również pracę z mikrofonem na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym. Kontakt ze sceną, przełamywanie tremy i występy przed 

słuchaczami są w nauce śpiewu niezwykle ważne i mogą w przyszłości przyczynić się do sukcesów zawodowych nie tylko na niwie muzycznej, ale także w różnych formach autoprezentacji w życiu codziennym.

Zależy nam na tym, by rozpoznawać i szlifować talenty, rozwijać muzykalność, indywidualizm i pogłębiać zainteresowanie muzyką.

Ćwicząc swój wokal w Rubik Music School masz nie tylko szansę na bycie lepszym wokalistą, masz szansę zostać zauważonym!

Cennik zajęć muzycznych

Zajęcia indywidualne
(kurs instrumentalny)

Zajęcia indywidualne
dla dzieci 7 letnich i starszych
Zajęcia indywidualne
ZALECANE DLA DZIECI PONIŻEJ 7 LAT
Lekcja 45 minut 120,00 PLN
Pakiet 4 zajęć 430,00 PLN
Lekcja 25 minut 90,00 PLN
Pakiet 4 zajęć po 25 minut 310,00 PLN

Zajęcia indywidualne
(zajęcia wokalne)

Zajęcia indywidualne
dla dzieci 7 letnich i starszych
(obejmują emisję głosu)
Zajęcia indywidualne
ZALECANE DLA DZIECI PONIŻEJ 7 LAT
(nie obejmują emisji głosu)
Lekcja 45 minut 120,00 PLN
Pakiet 4 zajęć po 45 minut 450,00 PLN
Lekcja 25 minut 95,00 PLN
Pakiet 4 zajęć po 25 minut 330,00 PLN

Kontakt: szkolamuzyczna@rubikschool.pl